/ Blog

Blog

23.05.2019

Fototapety z nadrukiem nie tylko do domu

Tapety jeden z najbardziej popularnych sposobów na dekoracje ścian w naszych domach. Towarzyszą nam od wielu lat i przybierają coraz bardziej nowoczesną formę. Zwłaszcza w ostatnich latach, gdy na rynku pojawiły się fototapety z cyfrowym nadrukiem.

11.03.2019

Wyjątkowe naklejki na nasze ściany

Kto z Was dekorował swoje ściany rysunkami? Nie mam na myśli dziecięcych „dzieł sztuki”, tylko te bardziej artystyczne. Z pewnością znajdzie się tacy, którym zdarzyło się dekorować ścianę rysunkami. Czy mieliśmy bowiem – jeszcze kilkadziesiąt lat temu - inną alternatywę dla tapet?

17.05.2018

Fototapety w przedpokoju – liczy się pierwsze wrażenie

Przedpokój czy też korytarz to pierwsze miejsce w naszym domu, które widzą nasi goście. Ważne więc, aby to pierwsze wrażenie było pozytywne, albo wręcz piorunujące. Taki efekt może dać odpowiednio dobrana i naklejona fototapeta.

17.05.2018

Pokój dziecka – idealne miejsce na fototapetę

Pokój naszego dziecka to jedno z najważniejszych miejsc w domu. Rodzice starają się go urządzić tak, aby był piękny i funkcjonalny. Szczególną uwagę zwracają na dekoracje, a jedną z najpiękniejszych dekoracji są fototapety z motywami dziecięcymi i młodzieżowymi.

17.05.2018

Co z tą kuchnią?

Już jest urządzona: szafki, kuchenka, lodówka, zmywarka. Standard. Tylko te puste ściany! Brak dekoracji na ścianach nieco „uwiera”. I nachodzi nas myśl, że brakuje nam koloru, kształtu, po prostu obrazu. Bo przecież obrazy wiszą teraz wszędzie: w salonie, sypialni, dziecięcym pokoju. Dlaczego więc nie w kuchni? Długotrwałe pichcenie w kuchni wymaga chociaż chwilowego oderwania się od monotonnej nieraz rzeczywistości.

17.05.2018

Fotoobrazy z motywem sportowym - dynamika i motywacja

Wbrew pozorom, obrazy z motywem sportowym można wykorzystać jako doskonałą dekorację na wiele sposobów. Różnorodność motywów, a przede wszystkim ich kolorystyka i uchwycona dynamika sprawiają, że mogą być dekoracją w pokoju dziecka, nastolatka, osoby dorosłej, biura, klubu sportowego czy pubu.