Przyjmujemy
zamówienia telefoniczne

codziennie od 7:00 do 21:00
Zadzwoń:
600 380 606
/ Blog

Blog strona 2

17.05.2018

Fotoobrazy z motywem sportowym - dynamika i motywacja

Wbrew pozorom, obrazy z motywem sportowym można wykorzystać jako doskonałą dekorację na wiele sposobów. Różnorodność motywów, a przede wszystkim ich kolorystyka i uchwycona dynamika sprawiają, że mogą być dekoracją w pokoju dziecka, nastolatka, osoby dorosłej, biura, klubu sportowego czy pubu.

17.05.2018

Zwierzęta - idealny motyw na obraz

Wszystko się zaczęło w pradawnych czasach, gdy pierwotny człowiek zawłaszczył skalną grotę i uczynił z niej… mieszkanie. A na płaskich ścianach zaczął rysować zwierzęta. Już wtedy wiadomo było, że obrazy dużo mówią o właścicielu mieszkania.

17.05.2018

Zupełnie jak w filmie

Oglądając różne filmy nieraz marzymy o tym, aby mieszkać w takich wnętrzach lub oglądać takie krajobrazy. Po prostu lubimy takie klimaty. We wnętrzach piękne tapety i sztukaterie.  Bo świat filmowy, to przecież nie tylko akcja. To również historia, ta ze szkolnych ławek, ale również historia mody, stylów architektonicznych i dekorowania wnętrz.

17.05.2018

Fototapety-proporcje też są ważne

Przy dekorowaniu wnętrz wyczucie proporcji liczy się nie mniej, niż aranżacyjna odwaga i konsekwencja. Wymiary wzorów na trwałych elementach wystroju, a takimi są fototapety, dobrze jest zharmonizować z rozmiarami pomieszczenia, tak jak czyniono to od zawsze.

17.05.2018

Fototapety-dekoracja z historią

Tapety rządzą nie tylko w salonie. Znaleźć je można w sypialni, w kuchni, w pokoju dziecięcym, czy też w korytarzu. Są od kilku lat na fali, a to dzięki wspaniałym, szalenie zróżnicowanym wzorom, czego nie spotykało się w dawnych czasach.

 

17.05.2018

Fototapety z morskimi motywami

Lato zazwyczaj kojarzy nam się z relaksem, wypoczynkiem nad morzem. Z przygodą i sielanką, do której tęsknimy potem przez cały rok. Z sentymentem przeglądamy wakacyjne zdjęcia, lubimy oglądać programy i filmy, gdzie widać morskie krajobrazy. Warto pamiętać, że swój własny „kawałek” morza możemy mieć we własnym domu, dzięki nowoczesnym i kolorowym fototapetom.