Strona główna / Tapety / Przeznaczenia / Do przedszkola
ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta zwierzęta leśne na granatowym tle

autor: Anastasia    id motywu: 9589
Tapeta zwierzęta leśne na granatowym tle
Tapeta zwierzęta leśne na granatowym tle
Tapeta zwierzęta leśne na granatowym tle
Tapeta zwierzęta leśne na granatowym tle Tapeta zwierzęta leśne na granatowym tle Tapeta zwierzęta leśne na granatowym tle
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Motywy dla dziecka na tapetach zawsze zwracają uwagę każdego rodzica. Każdy rodzic chciałby, aby na ścianie pokoju jego dziecka – zamiast tradycyjnego koloru – znalazła się piękna, dziecięca tapeta, taka jak Tapeta zwierzęta leśne na granatowym tle. Motyw dla dzieci na tapecie nie tylko urozmaici aranżację dziecięcego pokoju, ale sprawi mu również niezwykłą radość. Tapeta zwierzęta leśne na granatowym tle oraz inne bajkowe tapety są w pewnym sensie przeznaczone zarówno dla dzieci, jak też rodziców. Dziecko czuje radość patrząc na bajkowe motywy na tapecie, rodzice zaś mają świadomość, że dzięki oklejeniu ściany Tapeta zwierzęta leśne na granatowym tle, pokój ich dziecka ma w sobie coś wyjątkowego i czuć w nim klimat dziecięcego pokoju.
Tapeta zwierzęta leśne na granatowym tle a także pozostałe tapety do pokoju dziecka, mogą być również piękną dekoacją na ściany w pomieszczeniach przedszkolnych. Tam też warto zaakcentować przy pomocy dekoracji ściennych przeznaczenie pomieszczenia i jego lokatorów. Tapeta zwierzęta leśne na granatowym tle będzie więc idealną tapetą do przedszkola.