Strona główna / Tapety / Przeznaczenia / Do sypialni
ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta zwierzęta leśne i jagody

autor: anastasianio    id motywu: 319
Tapeta zwierzęta leśne i jagody
Tapeta zwierzęta leśne i jagody
Tapeta zwierzęta leśne i jagody
Tapeta zwierzęta leśne i jagody Tapeta zwierzęta leśne i jagody Tapeta zwierzęta leśne i jagody
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Motywy dla dzieci na tapetach oglądają zarówno dzieci jak też rodzice. Nie ma bowiem rodzica, który nie chciałby, aby w dziecięcym pokoju – zamiast klasycznego koloru – znalazła się piękna, dziecięca tapeta, taka jak Tapeta zwierzęta leśne i jagody. Dziecięcy motyw na tapecie nie tylko urozmaici aranżację pokoju dziecka, ale sprawi mu też niezwykłą radość. Tapeta zwierzęta leśne i jagody oraz inne tapety do pokoju dzieckadziecięce tapety są w pewnym sensie przeznaczone zarówno dla dzieci, jak też rodziców. Dzieci czują radość patrząc na bajkowe wzory na tapecie, rodzice zaś mają świadomość, że dzięki naklejeniu na ścianę Tapeta zwierzęta leśne i jagody, pokój ich dziecka jest niezwykły i czuć w nim klimat dziecięcego pokoju.
Tapeta zwierzęta leśne i jagody oraz inne tapety do pokoju dziecka, mogą być również piękną dekoacją na ściany przedszkola. Tam także warto podkreślić przy pomocy tapet przeznaczenie pomieszczenia i jego lokatorów. Tapeta zwierzęta leśne i jagody będzie więc idealną tapetą do przedszkola.