ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta wzór biało-miętowy

autor: ELENA    id motywu: 8264
Tapeta wzór biało-miętowy
Tapeta wzór biało-miętowy
Tapeta wzór biało-miętowy
Tapeta wzór biało-miętowy Tapeta wzór biało-miętowy Tapeta wzór biało-miętowy
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Ornamentami można się naprawdę zachwycić. Przedstawione motywy oraz niesamowita kolorystyka tworzą ciekawą kompozycję kształtów i barw, które przyciągną uwagę każdego. Jest to widoczne właśnie na Tapeta wzór biało-miętowy. Trudno wręcz oderwać wzrok od tego niesamowitego wzoru. Przyglądając się mu czujemy, jak nas wciąga, jak tracimy poczucie rzeczywistości wpatrując się w niego bez końca.
Tapeta wzór biało-miętowy, jak jak wszystkie tego typu dekoracje, jest motywem przeznaczonym do pomieszczeń, które zaaranżowano w stylu klasycznym. Również pokoje zaprojektowane w tematyce vintage czy retro są idealne do tego, aby je dodatkowo udekorować tapetą z ornamentami. Ornamenty są najbardziej urzekające, gdy pokażemy je zagęszczone, ale na ścianie o dużej powierzchni. Oglądając Tapeta wzór biało-miętowy z pewnej odległości zauroczy nas swoim pieknem.