Strona główna / Tapety / Przeznaczenia / Do przedszkola
ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta tropikalne słońce i parasole

autor: Gstudio    id motywu: 11048
Tapeta tropikalne słońce i parasole
Tapeta tropikalne słońce i parasole
Tapeta tropikalne słońce i parasole
Tapeta tropikalne słońce i parasole Tapeta tropikalne słońce i parasole Tapeta tropikalne słońce i parasole
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Nastolatkowie lubią, aby ich pokój się czymś wyróżniał. Zarówno w Waszym domu, jak też spośród pokoi swoich koleżanek czy kolegów. Poza tym pokój dla nastolatka jest jego azylem i gdzie może się schować przed otaczającym go światem. Pokój nastolatka jest też jego strefą komfortu. Pomieszczenie, które należy tylko do niego i które on mebluje sobie wedug swoich pomysłów. Wiadomo, że ten gust czasami nie podoba się rodzicom, ale warto go uszanować, bo w ten sposób okazujemy szacunek także dziecku. Chcąc zapewnić nastolatkowi niezwykłą aranżację wystroju jego pokoju, warto pomyśleć nad tapetą z młodzieżowym motywem - jak Tapeta tropikalne słońce i parasole. Naklejenie w pokoju nastolatka dekoracji, jaką jest tapeta, nada mu nowgo klimatu. Ciekawy, młodzieżowy motyw na tapecie - taki jak Tapeta tropikalne słońce i parasole - z pewnością sprawi, że nastolatek poczuje, że to pomieszczenie urządzony w jego stylu. Poza tym, taki design sprawi, że poczuje się dumny z własnego pokoju i z dumą będzie pokazywał go znajomym.