Strona główna / Tapety / Przeznaczenia / Do przedszkola
ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta sarenki zielone w lesie

autor: solodkayamari    id motywu: 1912
Tapeta sarenki zielone w lesie
Tapeta sarenki zielone w lesie
Tapeta sarenki zielone w lesie
Tapeta sarenki zielone w lesie Tapeta sarenki zielone w lesie Tapeta sarenki zielone w lesie
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Dziecięce motywy na tapetach zawsze zwracają uwagę każdego rodzica. Kto bowiem nie chciałby, aby na ścianie pokoju jego dziecka – zamiast tradycyjnego koloru – znalazła się piękna, dziecięca tapeta, taka jak Tapeta sarenki zielone w lesie. Bajkowy wzór na tapecie nie tylko wzbogaci aranżację pokoju dziecka, ale sprawi mu również niezwykłą radość. Tapeta sarenki zielone w lesie oraz inne tapety do pokoju dzieckadziecięce tapety są w pewnym sensie przeznaczone zarówno dla dzieci, jak też rodziców. Dzieci czują radość oglądając każdego dnia bajkowe motywy na tapecie, rodzice natomiast są szczęśliwi, że dzięki Tapeta sarenki zielone w lesie, pokój ich dziecka jest wyjątkowy i czuć w nim klimat dziecięcego pokoju.
Tapeta sarenki zielone w lesie oraz inne tapety dziecięce, mogą być również piękną dekoacją na ściany w pomieszczeniach przedszkolnych. Tam także warto zaakcentować przy pomocy dekoracji ściennych przeznaczenie pomieszczenia i jego lokatorów. Tapeta sarenki zielone w lesie będzie więc idealną tapetą do przedszkola.