ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta retro wzór botaniczny

autor: orangeberry    id motywu: 1675
Tapeta retro wzór botaniczny
Tapeta retro wzór botaniczny
Tapeta retro wzór botaniczny
Tapeta retro wzór botaniczny Tapeta retro wzór botaniczny Tapeta retro wzór botaniczny
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Klasyczne motywy nigdy nie wyjdą z mody. Tapeta retro wzór botaniczny to przykład takiego ponadczasowego wzoru, który będzie pasował na każdą ścianę. Piękne kolory, typowy wzór w stylu vintage, a jednak budzi zachwyt, a na ścianie prezentuje się naprawdę wyjątkowo. Z jednej strony kojarzymy ten motyw, te kolory, mamy popczucie, że znamy ten motyw na tapetę. A mimo to nadal przyciąga nasz wzrok i tworzy fascynującą dekorację.Tapeta retro wzór botaniczny jest bardzo ciekawą opcją dla każdego, kto chciałby urozmaicić jasne ściany w swoim pomieszczeniu. Zdarza się tak, że kolor biały, czy inna jasna barwa pasuje do wystroju pokoju i nie chcemy jej zmieniać. Jednak taka ściana, po jakimś czasie, staje się nudna. Wówczas właśnie Tapeta retro wzór botaniczny, będzie doskonałą opcją dla innych sposobów dekoracji. Ten wspaniały motyw na tapecie będzie wyglądał atrakcyjnie i będzie dominującą dekoracją wnętrza.