Strona główna / Tapety / Przeznaczenia / Do przedszkola
ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta kwiaty żółtego kosmosa

autor: Jallo    id motywu: 8411
Tapeta kwiaty żółtego kosmosa
Tapeta kwiaty żółtego kosmosa
Tapeta kwiaty żółtego kosmosa
Tapeta kwiaty żółtego kosmosa Tapeta kwiaty żółtego kosmosa Tapeta kwiaty żółtego kosmosa
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Każdy chyba przyzna, że mało jest tak wdzięcznych motywów na dekoracjach ściennych jak kwiaty. Prezentują się wspaniale w każdej formie – zarówno jako jeden kwiat, jak też w bukiecie czy jako większa kompozycja. Wiele osób ma też swoje ulubione kwiaty – jedni wolą klasyczne róże, inni wybierają storczyki, orchidee, hiacynty. Jeszcze inni preferują kwiaty egzotyczne z ich niezwykłą paletą barw i niesamowitymi kształtami. Nie ma jednak, wątpliwości – wszystkie kwiaty tworzą piękną dekorację. Co widać patrząc chociażby na Tapeta kwiaty żółtego kosmosa.
Dlatego też tapety w kwiaty są tak wyjątkowe i co za tym idzie tak popularne. Trudno znaleźć drugi tak efektowny motyw, który zamieniałby tapetę w niezwykłą dekorację ściany. Spróbujcie nakleić tapetę w kwiaty w Waszym pokoju, a przekonacie się jak diametralnie zmieni się jego wystrój. Czasem wystarczy ozdobienie nią tylko fragmentu ściany, czasem lepiej jest nałożyć Tapeta kwiaty żółtego kosmosa na całą ścianę. Wszystko zależy od wielkości pokoju i jego aranżacji.