Strona główna / Tapety / Kolekcje / Vintage
ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta kwiaty róż i paprocie

autor: ola-la    id motywu: 11224
Tapeta kwiaty róż i paprocie
Tapeta kwiaty róż i paprocie
Tapeta kwiaty róż i paprocie
Tapeta kwiaty róż i paprocie Tapeta kwiaty róż i paprocie Tapeta kwiaty róż i paprocie
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55,00 zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w dwóch wariantach strukturalnych: ikona oraz ruta.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Nie ma wątpliwości, że mało jest tak wyjątkowych wzorów na dekoracjach ściennych jak kwiaty. Prezentują się niesamowicie w każdej formie – zarówno jako jeden kwiat, jak również w bukiecie czy jako większa kompozycja. Wiele osób ma też swoje ulubione kwiaty – dla jednych są to klasyczne róże, dla innych to storczyki, orchidee, hiacynty. Jeszcze inni wolą kwiaty egzotyczne z ich niezwykłą paletą barw i niesamowitymi kształtami. Łączy je jedno – wszystkie kwiaty tworzą wspaniałą dekorację. Widać to patrząc chociażby na Tapeta kwiaty róż i paprocie.
To jest właśnie powód, dla którego tapety w kwiaty są tak wyjątkowe i co za tym idzie tak popularne. Nie ma drugiego tak uniwersalnego motywu, który nadawałby się na tak niezwykłą dekorację ściany. Naklejcie tapetę w kwiaty w Waszym pokoju, a będziecie zaskoczeni jak diametralnie zmieni się jego aranżacja. W niektórych wypadkach wystarczy oklejenie tylko fragmentu ściany, czasem lepiej jest nałożyć Tapeta kwiaty róż i paprocie na całą ścianę. Wszystko zależy od Waszego gustu i sposobu urządzenia pomieszczenia.