ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta groszki kolorowe na białym tle

autor: NotjungCG    id motywu: 281
Tapeta groszki kolorowe na białym tle
Tapeta groszki kolorowe na białym tle
Tapeta groszki kolorowe na białym tle
Tapeta groszki kolorowe na białym tle Tapeta groszki kolorowe na białym tle Tapeta groszki kolorowe na białym tle
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Motywy dla dzieci na tapetach zawsze zwracają uwagę każdego rodzica. Nie ma bowiem rodzica, który nie chciałby, aby w dziecięcym pokoju – zamiast tradycyjnego koloru – znalazła się piękna, dziecięca tapeta, taka jak Tapeta groszki kolorowe na białym tle. Dziecięcy motyw na tapecie nie tylko wzbogaci aranżację dziecięcego pokoju, ale sprawi mu również wielką radość. Tapeta groszki kolorowe na białym tle oraz inne tapety dla dzieci są w pewnym sensie przeznaczone zarówno dla dzieci, jak też rodziców. Dziecko czuje radość oglądając każdego dnia bajkowe wzory na tapecie, rodzice natomiast są szczęśliwi, że dzięki Tapeta groszki kolorowe na białym tle, pokój ich dziecka jest wyjątkowy i czuć w nim klimat pokoju dziecka.
Tapeta groszki kolorowe na białym tle a także pozostałe tapety dla dzieci, mogą być również piękną dekoacją na ściany sal w przedszkolu. Tam również warto podkreślić przy pomocy tapet przeznaczenie pomieszczenia i jego lokatorów. Tapeta groszki kolorowe na białym tle będzie więc idealną tapetą do przedszkola.