Strona główna / Tapety / Kolekcje / Vintage
ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta abstrakcyjny wzór vintage

autor: Petr Vaclavek    id motywu: 1676
Tapeta abstrakcyjny wzór vintage
Tapeta abstrakcyjny wzór vintage
Tapeta abstrakcyjny wzór vintage
Tapeta abstrakcyjny wzór vintage Tapeta abstrakcyjny wzór vintage Tapeta abstrakcyjny wzór vintage
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Klasyczne motywy zawsze wyglądają efektownie. Tapeta abstrakcyjny wzór vintage to przykład takiego ponadczasowego motywu, który może być dekoracją każdej ściany. Klasyczne barwy, typowy wzór w stylu vintage, a jednak budzi zachwyt, a na ścianie prezentuje się naprawdę wyjątkowo. Wydaje nam się, że kojarzymy ten motyw, te barwy, mamy popczucie, że znamy ten wzór na tapetę. A mimo to nadal przyciąga nasz wzrok i tworzy unikalną dekorację.Tapeta abstrakcyjny wzór vintage jest doskonałą opcją dla tego, kto chciałby urozmaicić jasne ściany w swoim pomieszczeniu. Zdarza się tak, że kolor biały, czy inna jasna barwa pasuje do wystroju pomieszczenia i nie chcemy jej zmieniać. Jednak taka ściana, po jakimś czasie, staje się nudna. W takim wypadku Tapeta abstrakcyjny wzór vintage, będzie doskonałą opcją dla innych metod dekoracji. Ten wyjątkowy motyw na tapecie będzie wyglądał efektowenie i będzie dominującą dekoracją pokoju.