ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta wodospad w kolorach

autor: Mrsuchat    id motywu: 1224
Fototapeta wodospad w kolorach
Fototapeta wodospad w kolorach
Fototapeta wodospad w kolorach
Fototapeta wodospad w kolorach Fototapeta wodospad w kolorach Fototapeta wodospad w kolorach
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Wodospady to wspaniałe cuda natury, które od niepamiętnych czasów przyciągały turystów. Niektóre są duże, jak np. Niagara, a inne mniejsze. Wszystkie jednak oczarowują swoim widokiem.
Przykładem takiego urzekającego krajobrazu jest Fototapeta wodospad w kolorach. Spadająca ze zboczy skalnych woda to wspaniały widok, który pragnie się oglądać non stop. Jeżeli urzekają wodospady to, dzięki Fototapeta wodospad w kolorach, będziesz mógł je oglądać w dowolnym momencie.
Umieszczenie na ścianach wnętrza domu Fototapeta wodospad w kolorach, nadaje pomieszczeniu niezwykłego charakteru. Ten motyw działa na człowieka odprężająco. Patrząc na Fototapeta wodospad w kolorach, ma się odczucie, że znajdujemy się blisko wspaniałego cudu natury.
Dekoracja ścian przy użyciu Fototapeta wodospad w kolorach oczaruje każdego. Pasuje do różnych styli designerskich. Dodatkowo, warto pamiętać, że tapety wykonane z wysokiej jakości materiałów są trwałe, nie niszczą się nawet po wielu latach użytkowania.