ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta samochód retro w błękitach

autor: slava2271    id motywu: 2837
Fototapeta samochód retro w błękitach
Fototapeta samochód retro w błękitach
Fototapeta samochód retro w błękitach
Fototapeta samochód retro w błękitach Fototapeta samochód retro w błękitach Fototapeta samochód retro w błękitach
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Motoryzacja to obecnie dziedzina zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Uwielbiamy patrzeć samochody osobowe, wyścigowe, nowoczesne, jak i te starsze – zabytkowe. Teraz możesz podziwiać jeden z takich motywów na swojej ścianie dzięki Fototapeta samochód retro w błękitach.
Zaprojektowanie mieszkania z Fototapeta samochód retro w błękitach ucieszy nie tylko miłośnika motoryzacji. To po prostu ciekawy pomysł na wystrój wnętrza. Otaczają nas są coraz nowocześniejsze cuda techniki na czterech kółkach. Poruszają naszą wyobraźnię. Posiadamy własne samochody, ale co jakiś czas chcemy zmiany. Dzięki Fototapeta samochód retro w błękitach można cały czas oglądać auto widoczne na Fototapeta samochód retro w błękitach i cieszyć się nim na ścianie pokoju.
Fototapeta samochód retro w błękitach nadaje się do pokoju młodzieżowego, który interesuje się motoryzacją. Może być też świetnym wystrojem w pokoju gościnnym, a nawet w malutkim pokoiku. Fototapeta samochód retro w błękitach to wyjątkowy wzór z obszaru motoryzacji.

Inne produkty z motywem