ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta samochód retro w blasku słońca

autor: ValentinValkov    id motywu: 2844
Fototapeta samochód retro w blasku słońca
Fototapeta samochód retro w blasku słońca
Fototapeta samochód retro w blasku słońca
Fototapeta samochód retro w blasku słońca Fototapeta samochód retro w blasku słońca Fototapeta samochód retro w blasku słońca
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Motoryzacja to obecnie sfera zainteresowań zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Kochamy patrzeć samochody osobowe, sportowe, nowoczesne, jak i te starsze – zabytki. Teraz możesz podziwiać jeden z takich motywów na swojej ścianie dzięki Fototapeta samochód retro w blasku słońca.
Urządzenie mieszkania z Fototapeta samochód retro w blasku słońca ucieszy nie tylko fana motoryzacji. To po prostu ciekawy pomysł na aranż wnętrza. Otaczają nas znajdują się coraz doskonalsze cuda techniki na czterech kółkach. Pobudzają naszą wyobraźnię. Posiadamy swoje samochody, ale co jakiś czas pragniemy zmiany. Dzięki Fototapeta samochód retro w blasku słońca można non stop oglądać auto widoczne na Fototapeta samochód retro w blasku słońca i cieszyć się nim na ścianie mieszkania.
Fototapeta samochód retro w blasku słońca nadaje się do pokoju młodzieżowego, który interesuje się motoryzacją. Może być też gustownym wystrojem w pokoju gościnnym, a nawet w małym pokoiku. Fototapeta samochód retro w blasku słońca to wyjątkowy motyw z dziedziny motoryzacji.

Inne produkty z motywem