ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta rafa koralowa i kolorowe ryby

autor: vlad61_61
Fototapeta rafa koralowa i kolorowe ryby
Fototapeta rafa koralowa i kolorowe ryby
Fototapeta rafa koralowa i kolorowe ryby
Fototapeta rafa koralowa i kolorowe ryby Fototapeta rafa koralowa i kolorowe ryby Fototapeta rafa koralowa i kolorowe ryby
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar

Morze i ocean to jeden z najbardziej ubóstwianych widoków. Czas wakacyjny najczęściej kojarzony jest właśnie z morzem, a wypoczynek nad morskim brzegiem wprawia nas w dobre samopoczucie. Można relaksować się nad Bałtykiem albo wybrać się nad Basen Morza Śródziemnego. Do wyboru mamy też przecież jeszcze inne morza i oceany. Większość ludzi nie wyobraża sobie, że można wybrać się na wakacje gdzieś z dala od morza lub oceanu. Dla nich właśnie przygotowaliśmy Fototapeta rafa koralowa i kolorowe ryby.
Dzięki naszej fototapecie, wyprawa nad morze lub ocean może odbyć się w każdej porze roku, niekoniecznie w okresie letnim. Fototapeta rafa koralowa i kolorowe ryby jest więc świetnym pomysłem na ciągły kontakt z morzem. Obecność Fototapeta rafa koralowa i kolorowe ryby na ścianie pokoju dziennego czy innego pomieszczenia cały czas będzie przypominać nam o wspaniałym klimacie morskim.
Doskonałej klasy Fototapeta rafa koralowa i kolorowe ryby, ociepla klimat pokoju czy salonu. Morski pejzaż przypomni najpiękniejsze chwile letniego wypoczynku i przneniesie nas na chwilę znów nad morze.