ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta pies i kot pod szkocką kratą

autor: Tatyana Gladskih    id motywu: 2631
Fototapeta pies i kot pod szkocką kratą
Fototapeta pies i kot pod szkocką kratą
Fototapeta pies i kot pod szkocką kratą
Fototapeta pies i kot pod szkocką kratą
Fototapeta pies i kot pod szkocką kratą Fototapeta pies i kot pod szkocką kratą Fototapeta pies i kot pod szkocką kratą Fototapeta pies i kot pod szkocką kratą
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm (zalecane) lub na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 77zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w czterech wariantach strukturalnych: ikona, ruta, petra oraz urban.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm (zalecane) lub na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 105zł / m2

 

Samoprzylepna

 

Samoprzylepna folia ścienna PCV. Struktura gładka, satynowa, matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby i inne miejsca narażone na wodę i otarcia.


Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 126zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Zwierzęta domowe i inne zwierzaki są w w niemal każdym domu. Sam widok psów i kotów poprawia nastrój i wyzwala pozytywne emocje. Lubimy domowe zwierzaki i pragniemy przebywać z nimi codziennie. Dlaczego więc, nie podkreślić swojej miłości do psów i kotów przy pomocy Fototapeta pies i kot pod szkocką kratą. Właściciele pieska czy kotka i ci, którzy nie posiadają w domu tego zwierzaka cieszą się podwójnie, gdy na ścianie sypialni jest fototapeta z psami czy kotami. Taki widok jest niezwykle miły i ocieplający atmosferę pomieszczenia.
Fototapeta pies i kot pod szkocką kratą to idealne rozwiązanie dla każdego, kto lubi zwierzęta. Dzięki takiej fototapecie na ścianie nie rozstajemy się z nimi ani na chwilę. Mamy odczucie, że te milusińskie zwierzaki są z nami przez cały czas. Wypoczynek w salonie ozdobionym Fototapeta pies i kot pod szkocką kratą wprawia nas w świetne samopoczucie. Problemy stają się mniejsze, powraca pozytywne nastawienie do świata i siła do codziennego funkcjonowania.