ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta natura tulipanów

autor: neirfy    id motywu: 6253
Fototapeta natura tulipanów
Fototapeta natura tulipanów
Fototapeta natura tulipanów
Fototapeta natura tulipanów Fototapeta natura tulipanów Fototapeta natura tulipanów
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Fototapeta natura tulipanów zmieni każdą ścianę, niezależnie od tego, w jakim stylu urządzony jest pokój. To przykład jednej z tych klasycznych dekoracji ściennych, która nie tylko wszędzie wygląda dobrze, ale również każdemu się podoba. Tulipany to właśnie tego typu kwiaty, które znają i lubią wszyscy. Ponieważ, że kojarzymy je z marcem - z okazji Dnia Kobiet - są swego rodzaju symbolem zbliżającej się wiosny. Prawdopodobnie właśnie dlatego spoglądamy na nie z wielką sympatią.
Fototapeta natura tulipanów przedstawia wyjątkowe ujęcie tulipanów, które z pewnością będzie się podobało każdemu. Dodatkowo tak wyjątkowa fototapeta wprowadza do domu element przyrody, który przydaje się w każdym domu. Tulipany pokazane na Fototapeta natura tulipanów wyglądają tak, jakby tuż za oknem rozpościerała się wiosenna łąka, na której rosną bukiety tych pięknych kwiatów. Jeżeli więc darzysz sympatią tulipany, ta kolorowa fototapeta z pewnością Cię zachwyci.