Strona główna / Fototapety / Przeznaczenie / Do jadalni
ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta mglisty raj

autor: Budimir Jevtic    id motywu: 9086
Fototapeta mglisty raj
Fototapeta mglisty raj
Fototapeta mglisty raj
Fototapeta mglisty raj Fototapeta mglisty raj Fototapeta mglisty raj
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm (zalecane) lub na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 77zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w czterech wariantach strukturalnych: ikona, ruta, petra oraz urban.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm (zalecane) lub na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 105zł / m2

 

Samoprzylepna

 

Samoprzylepna folia ścienna PCV. Struktura gładka, satynowa, matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby i inne miejsca narażone na wodę i otarcia.


Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 126zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Fototapeta mglisty raj, położona na ścianę, tworzy wrażenie zamglenia krajobrazu pokazanego na tym motywie, co wprowadza do całego pomieszczenia tajemniczą atmosferę. Ta efektowna fototapeta nada Twojemu pomieszczeniu pewien mistyczny charakter. Oglądając Fototapeta mglisty raj można mieć z jednej strony poczucie tajemniczości, ciekawości co pobudza naszą wyobraźnię. Z drugiej strony ta tapeta może zbudować w domu atmosferę spokoju i równowagi, które nas relaksują. Z pewnoscią jednak przyglądając się Fototapeta mglisty raj nie można pozostać obojętnym, a tylko od nas zależy jakie uczucia wzbudzi ten unikalny krajobraz we mgle. Ogromną zaletą Fototapeta mglisty raj jest to, jak został pokazany krajobraz. Dzięki temu plus motywowi mgły, motyw jaki podziwiamy sprawia wrażenie trójwymiarowego. Taka aranżacja ściany może doskonale służyć nie tylko jako element dekoracyjny, ale także jako sposób na powiększenie optyczne pokoju. Fototapeta mglisty raj są idealnym wyborem dla tych, którzy pragną wprowadzić do wnętrza swojego pokoju nastrojową i subtelną atmosferę. Idealnie pasują do sypialni, salonów, gabinetów czy innych pomieszczeń, gdzie chce się stworzyć spokojne i intymne miejsce.