ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta liście egzotyczne na tkaninie

autor: ZT    id motywu: 13152
Fototapeta liście egzotyczne na tkaninie
Fototapeta liście egzotyczne na tkaninie
Fototapeta liście egzotyczne na tkaninie
Fototapeta liście egzotyczne na tkaninie Fototapeta liście egzotyczne na tkaninie Fototapeta liście egzotyczne na tkaninie
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm (zalecane) lub na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 77zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w czterech wariantach strukturalnych: ikona, ruta, petra oraz urban.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm (zalecane) lub na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 105zł / m2

 

Samoprzylepna

 

Samoprzylepna folia ścienna PCV. Struktura gładka, satynowa, matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby i inne miejsca narażone na wodę i otarcia.


Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 126zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Fototapeta liście egzotyczne na tkaninie to doskoanały przykład na to, że artystyczne motywy sprawdzają się nie tylko na obrazach, ale też na takich dekoracjach - jak np. tapety. Fototapeta liście egzotyczne na tkaninie to wzór, który nadrukowany w dużym formacie będzie prezentował się jeszcze efektowniej niż przykładowo na obrazie. Na większej dekoracji, jaką jest fototapeta, dużo lepiej widać zarówno szczegóły, jak również całość narysowanej sceny.
Fototapeta liście egzotyczne na tkaninie to propozycja dla osób, które preferują w swoim domu styl retro i vintage . Ten motyw idealnie wpisze się taką aranżację - zarówno pod kątem wzoru, jak również kolorystyki. Kupując Fototapeta liście egzotyczne na tkaninie jako ścienną dekorację w stylu vintage, możecie być pewni, że całe pomieszczenie nabierze nowego, wyjątkowego charakteru. Wystarczy, że wybierzecie rozmiar i rodzaj interesującej Was tapety z motywem Fototapeta liście egzotyczne na tkaninie.