ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta latarnia morska na plaży

autor: MelissaMN
Fototapeta latarnia morska na plaży
Fototapeta latarnia morska na plaży
Fototapeta latarnia morska na plaży
Fototapeta latarnia morska na plaży Fototapeta latarnia morska na plaży Fototapeta latarnia morska na plaży
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar

Morze i ocean to jeden z najbardziej lubianych widoków. Okres wakacyjny najczęściej kojarzy się właśnie z wodą, a wypoczynek nad morskim brzegiem wprawia nas w dobre samopoczucie. Można odpoczywać nad Bałtykiem albo wybrać się nad Basen Morza Śródziemnego. Do wyboru mamy też przecież jeszcze inne morza i oceany. Większość osób nie nie dopuszcza nawet myśli, że można wybrać się na urlop gdzieś z daleka od morza lub oceanu. Dla nich właśnie przygotowaliśmy Fototapeta latarnia morska na plaży.
Dzięki naszej fototapecie, podróż nad morze lub ocean może zostać zrealizowana w każdej porze roku, nie tylko w okresie letnim. Fototapeta latarnia morska na plaży jest więc doskonałym pomysłem na ciągły kontakt z morzem. Obecność Fototapeta latarnia morska na plaży na ścianie salonu lub innego pomieszczenia cały czas będzie przypominać nam o cudownym klimacie mórz i oceanów.
Doskonałej klasy Fototapeta latarnia morska na plaży, ociepla atmosferę pomieszczenia czy salonu. Krajobraz morski przypomni najpiękniejsze chwile letniego wypoczynku i przneniesie nas na moment znów nad morze.