ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta koty na białej włóczce

autor: Photocreo Bednarek    id motywu: 2630
Fototapeta koty na białej włóczce
Fototapeta koty na białej włóczce
Fototapeta koty na białej włóczce
Fototapeta koty na białej włóczce
Fototapeta koty na białej włóczce Fototapeta koty na białej włóczce Fototapeta koty na białej włóczce Fototapeta koty na białej włóczce
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm (zalecane) lub na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 77zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w czterech wariantach strukturalnych: ikona, ruta, petra oraz urban.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm (zalecane) lub na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 105zł / m2

 

Samoprzylepna

 

Samoprzylepna folia ścienna PCV. Struktura gładka, satynowa, matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby i inne miejsca narażone na wodę i otarcia.


Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 126zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Zwierzęta domowe i inne zwierzaki są w prawie każdym domu. Sam widok piesków i kotów poprawia nastrój i wyzwala pozytywne emocje. Kochamy domowe zwierzaki i chcemy przebywać z nimi na co dzień. Dlaczego więc, nie podkreślić swojej miłości do psów i kotów wykorzystując Fototapeta koty na białej włóczce. Właściciele pieska czy kotka i ci, którzy nie posiadają w domu tego zwierzaka cieszą się podwójnie, gdy na ścianie pokoju jest fototapeta z psami czy kotami. Taki motyw jest bardzo przyjemny i ocieplający atmosferę wnętrza.
Fototapeta koty na białej włóczce to idealne rozwiązanie osób kochających zwierzęta. Dzięki takiej ozdobie na ścianie nie rozstajemy się z nimi ani na moment. Mamy odczucie, że te pocieszne zwierzaki są z nami przez cały czas. Wypoczynek w salonie udekorowanym Fototapeta koty na białej włóczce wprawia nas w doskonale samopoczucie. Problemy stają się mniejsze, powraca pozytywne nastawienie do świata i energia do działania.