Strona główna / Fototapety / Przeznaczenie / Do kawiarni
ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta kawa wśród bzu

autor: Agnieszka    id motywu: 6338
Fototapeta kawa wśród bzu
Fototapeta kawa wśród bzu
Fototapeta kawa wśród bzu
Fototapeta kawa wśród bzu Fototapeta kawa wśród bzu Fototapeta kawa wśród bzu
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55 zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w dwóch wariantach strukturalnych: ikona oraz ruta.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

 

Samoprzylepna

 

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.


Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Kwitnący bez jest jednym z symboli kojarzących nam się z ciepłymi dniami. Prawodpodobnie dlatego tak podziwiamy kwitnące kwiaty bzu. A może, kwiaty bzu urzekają nas wyjątkowym zapachem, którego nie można pomylić z niczym innym. A może są to wyjątkowe, fioletowe lub białe kolory kwiatów, które spotykamy spacerując w maju po okolicy. A może bez jest wyjątkowym krzewem, dzięki temu, że łączy w sobie piękne kolory kwiatów, niepowtarzalny zapach i wiosenny czas, której tak wyczekujemy.

Fototapety z kwiatami bzu

Fototapety z kwitami bzu są nie mniej atrakcyjne jak kwiaty bzu w naturze. Oczywiście nie poczujemy zapachu, ale to, w jaki sposób przedstawiają kwiaty bzu, zachwyca praktycznie każdego. Wystarczy spojrzeć na Fototapeta kawa wśród bzu. Te piękne kwiaty bzu i ich kolor wyglądają jak jak w rzeczywistości. Wszystko dzięki nadrukowi i materiałom najwyższej jakości, które wykorzystujemy przy produkcji oferowanych w naszym sklepie fototapet.

Fototapety z kwiatem bzu

Fototapeta kawa wśród bzu to fototapeta, która wprowadzi kwiaty tego wyjątkowego krzewu do Twojego mieszkania. Umieszczając ją na ścianie będziecie mogli patrzeć na nie każdego dnia, i to w dużo większej perspektywie niż w rzeczywistości. Jeżeli lubicie przyrodę i kwiaty bzu to Fototapeta kawa wśród bzu może być ozdobą, która nie tylko odmieni Twój pokój, ale również da Wam wiele radości.