ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta geometryczne graffiti w jaskrawych kolorach

autor: VECTOR CORPORATION    id motywu: 3610
Fototapeta geometryczne graffiti w jaskrawych kolorach
Fototapeta geometryczne graffiti w jaskrawych kolorach
Fototapeta geometryczne graffiti w jaskrawych kolorach
Fototapeta geometryczne graffiti w jaskrawych kolorach Fototapeta geometryczne graffiti w jaskrawych kolorach Fototapeta geometryczne graffiti w jaskrawych kolorach
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55 zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w dwóch wariantach strukturalnych: ikona oraz ruta.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

 

Samoprzylepna

 

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.


Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Abstrakcyjne patchworki są po prostu stworzone do tego, aby ozdabiać wnętrza, gdzie spokojne barwy i wystrój potrzebują dodatku, dynamiczną i wzorzystą dekoracją. Jeżeli więc szukasz dekoracji do domu, która zwróci na siebie uwagę, warto przyjrzeć się bliżej Fototapeta geometryczne graffiti w jaskrawych kolorach. Ta abstrakcyjna tapeta to doskonałe rozwiązanie do takiego właśnie wnętrza. Wyobraź sobie pokój pomalowany na jasne barwy, w którym część jednej ściany udekorowano właśnie Fototapeta geometryczne graffiti w jaskrawych kolorach. To może być imponująca dekoracja.
Fototapeta geometryczne graffiti w jaskrawych kolorach to również opcja aranżacji ścian kuchennych, gdzie już od dłuższego czasu rezygnuje się od klasycznych kafli na rzecz paneli szklanych czy właśnie fototapet. Kuchnia, gdzie zastosowano stonowane kolory na frontach szafek, może zyskać nowego charakteru dzięki oklejeniu ściany wzorem, takim jak Fototapeta geometryczne graffiti w jaskrawych kolorach.