ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta fala na morzu

autor: Uryadnikov Sergey
Fototapeta fala na morzu
Fototapeta fala na morzu
Fototapeta fala na morzu
Fototapeta fala na morzu Fototapeta fala na morzu Fototapeta fala na morzu
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar

Morza i oceany to jeden z najbardziej ubóstwianych widoków. Czas wakacyjny najczęściej kojarzy się właśnie z wodą, a wypoczynek nad morskim brzegiem wprawia wszystkich w dobre samopoczucie. Można relaksować się nad Bałtykiem albo wybrać się nad Morze Śródziemne. Do wyboru są też przecież jeszcze inne akweny morskie i oceany. Większość osób nie wyobraża sobie, że można wybrać się na wypoczynek gdzieś z daleka od morza lub oceanu. Dla nich właśnie przygotowaliśmy Fototapeta fala na morzu.
Dzięki naszej fototapecie, podróż nad morze lub ocean może zostać zrealizowana w różnym czasie, nie tylko w okresie letnim. Fototapeta fala na morzu jest więc doskonałym pomysłem na nieustanny kontakt z morzem. Obecność Fototapeta fala na morzu na ścianie salonu lub innego pomieszczenia non stop będzie przypominała nam o wspaniałym klimacie mórz i oceanów.
Doskonałej jakości Fototapeta fala na morzu, ociepla atmosferę pomieszczenia czy salonu. Morski pejzaż przypomni najwspanialsze momenty letniego wypoczynku i przneniesie nas na moment znów nad morze.