Strona główna / Fototapety / Przeznaczenie / Do salonu
ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta fala i mała latarnia

autor: aleksc    id motywu: 1139
Fototapeta fala i mała latarnia
Fototapeta fala i mała latarnia
Fototapeta fala i mała latarnia
Fototapeta fala i mała latarnia Fototapeta fala i mała latarnia Fototapeta fala i mała latarnia
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Morza i oceany to jeden z najbardziej ulubionych widoków. Czas wakacyjny najczęściej kojarzony jest właśnie z wodą, a relaks nad morzem wprawia nas w dobre samopoczucie. Można relaksować się nad Bałtykiem albo wybrać się nad Basen Morza Śródziemnego. Do wyboru są też przecież jeszcze inne morza i oceany. Większość osób nie wyobraża sobie, że można wybrać się na wypoczynek gdzieś z dala od morza lub oceanu. Dla nich właśnie przygotowaliśmy Fototapeta fala i mała latarnia.
Dzięki naszej fototapecie, wyprawa nad morze lub ocean może zostać zrealizowana w różnym czasie, niekoniecznie w okresie letnim. Fototapeta fala i mała latarnia jest więc doskonałym pomysłem na nieustanny kontakt z morzem. Obecność Fototapeta fala i mała latarnia na ścianach pokoju dziennego lub innego pomieszczenia non stop będzie przypominać nam o cudownym klimacie mórz i oceanów.
Doskonałej jakości Fototapeta fala i mała latarnia, ociepla klimat pokoju czy salonu. Morski pejzaż przypomni najpiękniejsze momenty wakacyjne i przneniesie nas na chwilę znów nad morze.