ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta amerykański klasyk i palmy

autor: diy13    id motywu: 2860
Fototapeta amerykański klasyk i palmy
Fototapeta amerykański klasyk i palmy
Fototapeta amerykański klasyk i palmy
Fototapeta amerykański klasyk i palmy Fototapeta amerykański klasyk i palmy Fototapeta amerykański klasyk i palmy
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Motoryzacja to współcześnie dziedzina zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Kochamy patrzeć samochody osobowe, sportowe, nowoczesne, jak i te starsze – zabytkowe. Teraz możesz podziwiać jeden z takich motywów na swojej ścianie dzięki Fototapeta amerykański klasyk i palmy.
Zaprojektowanie mieszkania z Fototapeta amerykański klasyk i palmy ucieszy nie tylko miłośnika motoryzacji. To po prostu interesujący pomysł na wystrój wnętrza. Otaczają nas jeżdżą po drogach coraz doskonalsze cuda techniki na czterech kołach. Pobudzają naszą wyobraźnię. Posiadamy własne samochody, ale co jakiś czas pragniemy zmiany. Dzięki Fototapeta amerykański klasyk i palmy można non stop oglądać auto widoczne na Fototapeta amerykański klasyk i palmy i cieszyć się nim na ścianach domu.
Fototapeta amerykański klasyk i palmy nadaje się do pokoju nastolatka, który interesuje się motoryzacją. Może być także gustownym wystrojem w pokoju salonie, a nawet w małym pokoiku. Fototapeta amerykański klasyk i palmy to wyjątkowy wzór z dziedziny motoryzacji.

Inne produkty z motywem