ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta abstrakcyjne graffiti w kolorze

autor: Afanasia    id motywu: 3608
Fototapeta abstrakcyjne graffiti w kolorze
Fototapeta abstrakcyjne graffiti w kolorze
Fototapeta abstrakcyjne graffiti w kolorze
Fototapeta abstrakcyjne graffiti w kolorze Fototapeta abstrakcyjne graffiti w kolorze Fototapeta abstrakcyjne graffiti w kolorze
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55 zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w dwóch wariantach strukturalnych: ikona oraz ruta.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

 

Samoprzylepna

 

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.


Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Abstrakcyjne patchworki są wręcz jakby stworzone, aby ozdabiać wnętrza, gdzie stonowane barwy i klimat potrzebują przełamania, dynamiczną i krzykliwą dekoracją. Jeżeli więc potrzebujesz dekoracji na ścianę, która skupi na sobie uwagę, dobrze przyjrzeć się bliżej Fototapeta abstrakcyjne graffiti w kolorze. Ta abstrakcyjna fototapeta to doskonałe rozwiązanie do opisanego wnętrza. Spróbuj wyobrazić sobie pokój pomalowany na jasne barwy, w którym część jednej ściany udekorowano właśnie Fototapeta abstrakcyjne graffiti w kolorze. Na pewno będzie to imponująca dekoracja.
Fototapeta abstrakcyjne graffiti w kolorze to również opcja dekoracji ścian w kuchni, gdzie już od dłuższego czasu odchodzi się od tradycyjnych kafli na rzecz paneli szklanych czy właśnie fototapet. Kuchnia, gdzie zastosowano neturalne kolory na frontach szafek, może zostać odmieniona dzięki oklejeniu ścian motywem, takim jak Fototapeta abstrakcyjne graffiti w kolorze.