Strona główna / Fototapety / Przeznaczenie / Do salonu
ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta 3D geometryczne figury w bieli

autor: Nikolay    id motywu: 1958
Fototapeta 3D geometryczne figury w bieli
Fototapeta 3D geometryczne figury w bieli
Fototapeta 3D geometryczne figury w bieli
Fototapeta 3D geometryczne figury w bieli Fototapeta 3D geometryczne figury w bieli Fototapeta 3D geometryczne figury w bieli
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55 zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w dwóch wariantach strukturalnych: ikona oraz ruta.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

 

Samoprzylepna

 

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.


Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Abstrakcyjne patterny są wręcz stworzone do tego, aby dekorować wnętrza, gdzie neutralne barwy i klimat potrzebują odmiany, dynamiczną i kolorową dekoracją. Jeżeli więc potrzebujesz dekoracji do pokoju, która skupi na sobie uwagę, spróbuj przyjrzeć się bliżej Fototapeta 3D geometryczne figury w bieli. Ta abstrakcyjna tapeta to trafione rozwiązanie do takiego właśnie wnętrza. Pomyśl, jak może wyglądać pokój pomalowany na jasne barwy, w którym część jednej ściany ozdobiono właśnie Fototapeta 3D geometryczne figury w bieli. Na pewno będzie to imponująca aranżacja.
Fototapeta 3D geometryczne figury w bieli to również opcja ozdobienia ścian kuchennych, gdzie już od dłuższego czasu rezygnuje się od tradycyjnych kafli na rzecz paneli szklanych czy właśnie tapet. Kuchnia, gdzie wykorzystano neturalne kolory na frontach szafek, może zostać odmieniona poprzez oklejenie ścian fototapetą, taką jak Fototapeta 3D geometryczne figury w bieli.