Warzywa i owoce

Jeżeli szukacie ciekawej dekoracji na kuchenną ścianę, to galeria fototapet z owocami i warzywami z pewnością Was zainteresuje. Polecamy tu wiele unikalnych i kolorowych motywów, które z powodzeniem ozdobią ścianę każdej kuchni. Wystarczy dobrać odpowiedni motyw, w kolorystyce dopasowanej do aranżacji pomieszczenia i cieszyć się wyjątkową ścianą.

Fototapety z warzywami

Wśród fototapet z warzywami proponujemy zarówno stonowane, czarnobiałe szkice różnych warzyw, jak też mieszanki utrzymane w niezwykłych, często intensywnych kolorach, które podkreślają barwy danego warzywa. Mamy więc intensywnie czerwone pomidory i papryki, zielone ogórki i liście szpinaku czy bazylii oraz mieszankę kolorów w miskach i na tacach pełnych różnych warzyw.

Fototapety z owocami

Fototapety z owocami są równie kolorowe. Czarne jeżyny, żółte banany i cytryny, czerwone maliny również tworzą przepiękną paletę barw, która zamieni Waszą kuchnię w niesamowicie kolorowe pomieszczenie.

Wszystkie motywy, zarówno pojedynczych owoców i warzyw, jak też barwne mieszanki i sałatki zachwycają i bez wątpienia pobudzają nasz apetyt. Dlatego fototapety z warzywami i owocami idealne nadają się zarówno do kuchni, jak również jadalni. Patrząc na owoce i warzywa na kolorowych fototapetach aż chce się sięgnąć do lodówki.