ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta zygzaki malowane

autor: Татьяна Гончарук
Tapeta zygzaki malowane
Tapeta zygzaki malowane
Tapeta zygzaki malowane
Tapeta zygzaki malowane Tapeta zygzaki malowane Tapeta zygzaki malowane
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Jeżeli do Twjego domu pasują dekoracje malowane awarelami to Tapeta zygzaki malowane jest dokładnie dla Ciebie. Teraz akwarele kojarzą nam się nie tylko z obrazami malowanymi tą techniką. Technika sotosowana dziś, daje możliwość wykorzystania akwareli do zaprojektowania najróżniejszych dekoracji, w tym też tapet. Ogladając Tapeta zygzaki malowane widać, że akwarele na dekoracji ściennej prezentują się równie atrakcyjnie jak na typowych obrazach.  Tapeta zygzaki malowane można okleić ścianę w dowolnym pokoju, niezależnie od jego przeznaczenia. Dzięki temu, że motyw jest uniwersalny może byćozdobą salonu, sypialni, pokoju dziecka, a także przedpokoju czy nawet kuchni. Zastosowana kolorystyka i akwarele umożliwiają z kolei nakleić tę tapetę w pomieszczeniach utrzymanych w różnych tonacjach.