Strona główna / Tapety / Przeznaczenia / Do sypialni
ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta zwierzęta leśne i brązowe gałęzie

autor: marinavorona    id motywu: 10947
Tapeta zwierzęta leśne i brązowe gałęzie
Tapeta zwierzęta leśne i brązowe gałęzie
Tapeta zwierzęta leśne i brązowe gałęzie
Tapeta zwierzęta leśne i brązowe gałęzie Tapeta zwierzęta leśne i brązowe gałęzie Tapeta zwierzęta leśne i brązowe gałęzie
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Zwierzęta, zwłaszcza w połączeniu z roślinami tworzą niesamowite motywy dekoracyjne. Połączenie roślin i zwierząt, przedstawione na wielkoformatowych dekoracjach - takich Tapeta zwierzęta leśne i brązowe gałęzie - buduje całkiem nową aranżację wnętrza.
Motyw przedstawiony na Tapeta zwierzęta leśne i brązowe gałęzie, jest uniwersalny pod każdym względem. Przede wszystkim, bez większego problemu możemy go wykorzystać jako dekoracja w dowolnym pokoju. Salon, sypialnia, korytarz czy nawet kuchnia w których nakleimy tapetę ze zwierzętami, będą miały swój urok. Istotną cechą tej tapety jest elastyczność w kontekście wystroju. Wzór jaki widać na Tapeta zwierzęta leśne i brązowe gałęzie można dopasować do większości wnętrz. Wyobraź sobie jak zmieniłby się wystrój Twojego pokoju, udekorowanego tą tapetą na wymiar ze zwierzętami, jak Tapeta zwierzęta leśne i brązowe gałęzie.