ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta żurawie na kwiatach

autor: depiano    id motywu: 10956
Tapeta żurawie na kwiatach
Tapeta żurawie na kwiatach
Tapeta żurawie na kwiatach
Tapeta żurawie na kwiatach Tapeta żurawie na kwiatach Tapeta żurawie na kwiatach
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Zwierzęta, zwłaszcza w otoczeniu roślin tworzą niesamowite motywy dekoracyjne. Motyw, gdzie zwierzęta i rośliny są przedstawione na wielkoformatowych dekoracjach - takich Tapeta żurawie na kwiatach - buduje zupełnie nowy wystrój wnętrza.
Motyw przedstawiony na Tapeta żurawie na kwiatach, jest uniwersalny pod wieloma względami. Przede wszystkim, bez większego problemu możemy użyć go jako dekoracja w każdym pomieszczeniu. Salon, sypialnia, korytarz czy nawet kuchnia w których nakleimy tapetę ze zwierzętami, będą miały swój urok. Inną zaletą tej tapety jest elastyczność w kontekście wystroju. Wzór jaki widać na Tapeta żurawie na kwiatach będziemy mogli dopasować do większości pomieszczeń. Wyobraź sobie jak zmieniłby się wystrój Twojego pokoju, po oklejeniu ściany tak piękną tapetą ze zwierzętami, jak Tapeta żurawie na kwiatach.