ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta wzór retro z kwiatami

autor: orangeberry
Tapeta wzór retro z kwiatami
Tapeta wzór retro z kwiatami
Tapeta wzór retro z kwiatami
Tapeta wzór retro z kwiatami Tapeta wzór retro z kwiatami Tapeta wzór retro z kwiatami
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Motywy w stylu retro zawsze wyglądają efektownie. Tapeta wzór retro z kwiatami to przykład takiego ponadczasowego wzoru, który będzie pasował na każdą ścianę. Klasyczne barwy, typowy wzór w stylu vintage, a jednak budzi zachwyt, a na ścianie prezentuje się naprawdę pięknie. Wydaje nam się, że kojarzymy ten motyw, te barwy, mamy popczucie, że znamy ten wzór na tapetę. A mimo to nadal przyciąga nasz wzrok i tworzy wyjątkową dekorację.Tapeta wzór retro z kwiatami jest doskonałą opcją dla każdego, kto chciałby urozmaicić białe ściany w swoim pokoju. Bywa tak, że kolor biały, czy inna jasna barwa pasuje do wystroju pomieszczenia i nie chcemy jej zmieniać. Jednak taka ściana, po jakimś czasie, staje się nudna. Wówczas właśnie Tapeta wzór retro z kwiatami, będzie doskonałą opcją dla innych metod dekoracji. Ten wspaniały motyw na tapecie będzie wyglądał pięknie i będzie dominującą dekoracją wnętrza.