ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta tropiki i zebra

autor: good_mood    id motywu: 10589
Tapeta tropiki i zebra
Tapeta tropiki i zebra
Tapeta tropiki i zebra
Tapeta tropiki i zebra Tapeta tropiki i zebra Tapeta tropiki i zebra
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55,00 zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w dwóch wariantach strukturalnych: ikona oraz ruta.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Tapeta tropiki i zebra to świetny pomysł na dekoracje ścian, zarówno w niewielkich jak i większych pomieszczeniach. Jeżeli lubisz unikalne dekoracje ścienne z motywem liści, które zmienią ściany Twojego pokoju, proponujemy właśnie Tapeta tropiki i zebra. Lubisz naturalne dekoracje ścienne? Takie, które sprawią, że Twój pokój będzie wyjątkowy i ozdobiony motywem z liśćmi. Polecamy piękną Tapeta tropiki i zebra.

Tapety w liście to metoda dekoracji, która nadal ma wielu fanów. Bardzo prosto możemy wzbogacić aranżację naszego pokoju. Wystarczy wybrać motyw z liśćmi, taki jak Tapeta tropiki i zebra i odpowiednie dla niego miejsce. Nie potrzeba żadnej ekipy remontowej czy fachowców. Tapeta tropiki i zebra można nakleić samodzielnie, a nasza ściana zyska całkowcie odmienny wystrój. Ciekawą opcją jest również wykorzystanie Tapeta tropiki i zebra, jako dekoracji tylko fragmentu ściany. Tapeta tropiki i zebra to trafiony wybór do tego, aby wybrana ściana czy jej fragment nadały całemu pomieszczeniu wyjątkowego wystróju.