Strona główna / Tapety / Przeznaczenia / Do restauracji
ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta tropikalne vintage

autor: good_mood    id motywu: 10599
Tapeta tropikalne vintage
Tapeta tropikalne vintage
Tapeta tropikalne vintage
Tapeta tropikalne vintage Tapeta tropikalne vintage Tapeta tropikalne vintage
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Tapeta tropikalne vintage to ciekawy pomysł na dekoracje ścian, zarówno w niewielkich jak i większych pokojach. Jeżeli lubisz charakterystyczne dekoracje ścienne z motywem liści, które ożywią ściany Twojego pokoju, proponujemy właśnie Tapeta tropikalne vintage. Lubisz przyrodnicze dekoracje ścienne? Takie, które sprawią, że Twój pokój będzie wyjątkowy i ozdobiony motywem z liśćmi. Proponujemy ciekawą Tapeta tropikalne vintage.

Tapety w liście to sposob dekoracji, która nadal ma wielu zwolenników. W prosty sposób możemy zmienić aranżację naszego pomieszczenia. Wystarczy wybrać wzór z liśćmi, taki jak Tapeta tropikalne vintage i odpowiednie dla niego miejsce. Nie potrzeba żadnej ekipy remontowej czy specjalistów. Tapeta tropikalne vintage można nakleić samodzielnie, a nasz pokój zyska całkowcie odmienny klimat. Ciekawą opcją jest również wykorzystanie Tapeta tropikalne vintage, jako dekoracji tylko fragmentu ściany. Tapeta tropikalne vintage to doskonały wybór do tego, aby wybrana ściana czy jej fragment nadały całemu pomieszczeniu wyjątkowego wystróju.