ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta tropikalna dżungla i lampart

autor: Арина Трапезникова    id motywu: 10572
Tapeta tropikalna dżungla i lampart
Tapeta tropikalna dżungla i lampart
Tapeta tropikalna dżungla i lampart
Tapeta tropikalna dżungla i lampart Tapeta tropikalna dżungla i lampart Tapeta tropikalna dżungla i lampart
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55,00 zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w dwóch wariantach strukturalnych: ikona oraz ruta.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Tapeta tropikalna dżungla i lampart to doskonały pomysł na dekoracje ścian, zarówno w niewielkich jak i większych pokojach. Jeżeli lubisz wyjątkowe dekoracje ścienne z motywem liści, które zmienią ściany Twojego pokoju, proponujemy właśnie Tapeta tropikalna dżungla i lampart. Lubisz przyrodnicze dekoracje ścienne? Takie, które sprawią, że Twój pokój będzie wyjątkowy i utrzymany w duchu natury. Proponujemy wyjątkową Tapeta tropikalna dżungla i lampart.

Tapety w liście to forma dekoracji, która nadal ma wielu zwolenników. W prosty sposób możemy urozmaicić aranżację naszego pokoju. Wystarczy wybrać motyw z liśćmi, taki jak Tapeta tropikalna dżungla i lampart i odpowiednie dla niego miejsce. Nie potrzeba żadnej ekipy remontowej czy specjalistów. Tapeta tropikalna dżungla i lampart można nakleić samodzielnie, a nasz pokój zyska całkowcie odmienny klimat. Ciekawą opcją jest również wykorzystanie Tapeta tropikalna dżungla i lampart, jako dekoracji tylko fragmentu ściany. Tapeta tropikalna dżungla i lampart to doskonały wybór do tego, aby wybrana ściana czy jej fragment nadały całemu pomieszczeniu unikalnego charakteru.