Strona główna / Tapety / Kolekcje / Vintage
ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta telewizory retro

autor: Claudia Balasoiu    id motywu: 11083
Tapeta telewizory retro
Tapeta telewizory retro
Tapeta telewizory retro
Tapeta telewizory retro Tapeta telewizory retro Tapeta telewizory retro
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55,00 zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w dwóch wariantach strukturalnych: ikona oraz ruta.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Nastolatkowie lubią, aby ich pokój był charakterystyczny. Zarówno w Waszym domu, jak też spośród pokoi swoich koleżanek czy kolegów. Pamiętajmy też, pokój dla nastolatka jest jego azylem i gdzie może uciec od otaczajacego go świata i problemów. Pokój młodzieżowy jest także jego strefą komfortu. Pomieszczenie, które należy tylko do niego i które on urządza sobie zgodnie ze swoim gustem. Co prawda ten gust nie zawsze podoba się rodzicom, ale warto go uszanować, bo w ten sposób okazujemy szacunek także dziecku. Jeżeli chcesz zapewnić nastolatkowi ciekawą aranżację wnętrza jego pokoju, warto pomyśleć nad tapetą z młodzieżowym motywem - jak Tapeta telewizory retro. Wybór do pokoju nastolatka dekoracji, jaką jest tapeta, nada mu nowgo klimatu. Popularny, młodzieżowy motyw na tapecie - taki jak Tapeta telewizory retro - z pewnością sprawi, że nastolatek poczuje, że to pomieszczenie jest jego. Pamiętajmy również, że taki design sprawi, że poczuje się dumny z własnego pokoju i chętnie będzie pokazywał go znajomym.