Strona główna / Tapety / Przeznaczenia / Do kuchni
ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta sześciokąty w odcieniach szarości

autor: AITTHIPHONG    id motywu: 1931
Tapeta sześciokąty w odcieniach szarości
Tapeta sześciokąty w odcieniach szarości
Tapeta sześciokąty w odcieniach szarości
Tapeta sześciokąty w odcieniach szarości Tapeta sześciokąty w odcieniach szarości Tapeta sześciokąty w odcieniach szarości
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55,00 zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w dwóch wariantach strukturalnych: ikona oraz ruta.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Jeżeli szukasz fototapety z motywem geometrycznym, proponujemy wyjątkowy wzór Tapeta sześciokąty w odcieniach szarości. Ten motyw to doskonały pomysł na dekoracje ścian.
Dzięki tapetom z motwem geometrycznym możecie w łatwy sposób zwiększyć optycznie wnętrze każdego pokoju. Są więc nie tylko tłem dekoracji, ale także pełnią określone funkcje. Wybierając tapetę geometryczną Tapeta sześciokąty w odcieniach szarości możecie być pewni pozytywnego odbioru gości i dobrego samopoczucia domowników. Dobrze dobrany wzór geometryczny, robi bowiem oszałamiające wrażenie i całkowiecie odmienia ściany.Tapeta Tapeta sześciokąty w odcieniach szarości dzięki wyjątkowemu geometrycznemu wzorowi, może stać się doskonałą dekoracją na każdej ścianie. Niezależnie od przeznaczenia pokoju, wzbogaci jego wystrój i nada mu ciekawego charakteru. Tapeta Tapeta sześciokąty w odcieniach szarości może być stosowana w każdym pokoju - salonie, sypialni czy w pokoju dziecka. Taki geometryczny motyw będzie również sprawdzał się w przedpokojach i korytarzach, gdzie często jest mało przestrzeni.