Strona główna / Tapety / Kolekcje / Vintage
ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta sterowce vintage

autor: artspace    id motywu: 11054
Tapeta sterowce vintage
Tapeta sterowce vintage
Tapeta sterowce vintage
Tapeta sterowce vintage Tapeta sterowce vintage Tapeta sterowce vintage
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55,00 zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w dwóch wariantach strukturalnych: ikona oraz ruta.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Nastolatkowie lubią, aby ich pokój się czymś wyróżniał. Zarówno w mieszkaniu, jak też spośród pokoi swoich koleżanek czy kolegów. Poza tym pokój dla nastolatka jest miejscem w którym dobrze się czuje i gdzie może uciec od otaczajacego go świata i problemów. Pokój młodzieżowy jest również jego strefą komfortu. Pomieszczenie, które należy tylko do niego i które on mebluje sobie wedug swoich pomysłów. Oczywiście ten gust nie zawsze podoba się rodzicom, ale warto go uszanować, bo w ten sposób okazujemy szacunek także dziecku. Chcąc stworzyć nastolatkowi niezwykłą aranżację wnętrza jego pokoju, warto pomyśleć nad tapetą z młodzieżowym motywem - jak Tapeta sterowce vintage. Naklejenie w pokoju nastolatka dekoracji, jaką jest tapeta, nada mu unikalnego charateru. Ciekawy, młodzieżowy motyw na tapecie - taki jak Tapeta sterowce vintage - na pewno sprawi, że nastolatek poczuje, że ten pokój urządzony w jego stylu. Co równie ważne, taki design sprawi, że poczuje się dumny ze swojego pokoju i chętnie będzie gościł w nim znajomych.