Strona główna / Tapety / Przeznaczenia / Do przedszkola
ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta skandynawskie rysunki zwierząt

autor: Анастасия    id motywu: 1851
Tapeta skandynawskie rysunki zwierząt
Tapeta skandynawskie rysunki zwierząt
Tapeta skandynawskie rysunki zwierząt
Tapeta skandynawskie rysunki zwierząt Tapeta skandynawskie rysunki zwierząt Tapeta skandynawskie rysunki zwierząt
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Motywy dla dziecka na tapetach oglądają zarówno dzieci jak też rodzice. Nie ma bowiem rodzica, który nie chciałby, aby w pokoju jego dziecka – zamiast tradycyjnego koloru – znalazła się piękna, dziecięca tapeta, taka jak Tapeta skandynawskie rysunki zwierząt. Bajkowy wzór na tapecie nie tylko odmieni aranżację dziecięcego pokoju, ale sprawi mu również wielką radość. Tapeta skandynawskie rysunki zwierząt oraz inne tapety do pokoju dzieckadziecięce tapety są w pewnym sensie przeznaczone zarówno dla dzieci, jak też rodziców. Dziecko czuje radość patrząc na bajkowe wzory na tapecie, rodzice natomiast mają świadomość, że dzięki oklejeniu ściany Tapeta skandynawskie rysunki zwierząt, pokój ich dziecka jest wyjątkowy i czuć w nim klimat pokoju dziecka.
Tapeta skandynawskie rysunki zwierząt a także inne tapety dziecięce, mogą być również piękną dekoacją na ściany przedszkola. Tam również warto podkreślić przy pomocy tapet przeznaczenie pomieszczenia i jego lokatorów. Tapeta skandynawskie rysunki zwierząt będzie więc idealną tapetą do przedszkola.