ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta róże w bladym różu

autor: Maria
Tapeta róże w bladym różu
Tapeta róże w bladym różu
Tapeta róże w bladym różu
Tapeta róże w bladym różu Tapeta róże w bladym różu Tapeta róże w bladym różu
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Tapeta róże w bladym różu to przykład wzoru, który będzie wyglądał pięknie w każdym pomieszczeniu. Kwiaty są przecież ulubionym motywem, stosowanym do aranżacji domów. Barwne, śliczne, rozwinięte ułożone w różnych bukietach zawsze wyglądają fascynująco. Wiadomo więc dlaczego, tapety w kwiaty, tak często są wykorzystywane w aranżacjach wnętrz. Tapeta róże w bladym różu jest taką właśnie dekoracją. Bez względu na to, jak udekorujesz swój pokój, ta tapeta sprawdzi się jako ścienna dekoracja.  Tapeta róże w bladym różu będzie tworzyć piękną ozdobę ściany przyklejoną na całej jej powierzchni. Każdego dnia patrząc na ten motyw będziesz mieć wrażenie, że jesteś w pięknym, kwitnącym ogrodzie. Jeżeli jednak nie lubisz dużych dekoracji, można okleić nią tylko część ściany, np. pas między meblami. Taka opcja Tapeta róże w bladym różu będzie idealnym uzupełnieniem dekoracji ściany.