ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta retro geometria

autor: galyna_p
Tapeta retro geometria
Tapeta retro geometria
Tapeta retro geometria
Tapeta retro geometria Tapeta retro geometria Tapeta retro geometria
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Motywy w stylu retro zawsze będą budzić nasz zachwyt. Tapeta retro geometria to przykład takiego ponadczasowego motywu, który może być dekoracją każdej ściany. Klasyczne barwy, typowy motyw w stylu vintage, a jednak budzi podziw, a na ścianie prezentuje się naprawdę pięknie. Z jednej strony kojarzymy ten motyw, te barwy, mamy popczucie, że znamy ten wzór na tapetę. A mimo to nadal przyciąga naszą uwagę i tworzy fascynującą dekorację.Tapeta retro geometria jest idealną opcją dla każdego, kto chciałby urozmaicić białe ściany w swoim pokoju. Często jest tak, że kolor biały, czy inna jasna barwa pasuje do wystroju pomieszczenia i nie chcemy jej zmieniać. Jednak taka ściana, po jakimś czasie, staje się nudna. Wówczas właśnie Tapeta retro geometria, będzie doskonałą opcją dla innych metod dekoracji. Ten unikalny motyw na tapecie będzie wyglądał efektowenie i będzie dominującą dekoracją wnętrza.