Strona główna / Tapety / Przeznaczenia / Do biura
ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta polskie stemple

autor: josepperianes    id motywu: 11359
Tapeta polskie stemple
Tapeta polskie stemple
Tapeta polskie stemple
Tapeta polskie stemple Tapeta polskie stemple Tapeta polskie stemple
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Miejskie motywy są tak samo atrakcyjne co motywy przyrodnicze albo abstrakcji. Przecież wielu z nas ceni sobie miejskie życie. Tapeta polskie stemple to propozycja dekoracji, która podkreśla miejskie motywy tworząc z nich piękną ścienną ozdobę.
Ściana, na której wykorzystamy Tapeta polskie stemple będzie prezentować się zupełnie inaczej niż wcześniej. Nie ma wątpliwości, że zyska wyjątkowy charakter. Z drugiej strony, dzięki przedstawionym motywom podkreśli fakt, że podobają nam się elementy miejskiego krajobrazu.
Tapeta polskie stemple jest na tyle uniwersalną ozdobą ścienną, że nie będziemy mieli kłopotu z ozdobieniem nią ściany w dowolnym pomieszczeniu. Wykorzystany na niej miejski motyw będzie pasował zarówno do sypialni czy salonu w mieszkaniu, jak również do pomieszczeń w biurach czy lokalach usługowych.