ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta planety akwarelowe

autor: mimibubu    id motywu: 11297
Tapeta planety akwarelowe
Tapeta planety akwarelowe
Tapeta planety akwarelowe
Tapeta planety akwarelowe Tapeta planety akwarelowe Tapeta planety akwarelowe
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Tapeta planety akwarelowe to ozdoba ścian dla fanów astrologii i kosmosu. Jeżeli fascynujesz się gwiazdozbiorami i lubisz oglądać je to polecamy ten wyjątkowy motyw z galerii tapet z motywem kosmosu.
Niebo pełne gwiazd ma niesamowity urok. Patrząc na ciemne, nocne niebo, na którym widać mnóstwo świecących obiektów można się zapomnieć. Patrzymy na dalekie gwiazdy i myślimy o tym jak daleko są od nas i czy ktoś tam żyje. Dlaczego więc nie ozdobić ściany w swoim pokoju właśnie tapetą z motywem kosmosu? Przecież dzięki tapetom z kosmosem możemy podziwać wybraną przez siebie wersję nieba nie tyko wieczorem, ale także w ciągu dnia.
Dodatkowo Tapeta planety akwarelowe może być nie tylko ozdobą ścian, ale także dekoracją sufitu. Dzięki temu, stworzymy swoje niebo, w swoim pokoju.