Strona główna / Tapety / Kolekcje / Boho
ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta pióra z różowymi kwadratami

autor: LIGHTFIELD STUDIOS
Tapeta pióra z różowymi kwadratami
Tapeta pióra z różowymi kwadratami
Tapeta pióra z różowymi kwadratami
Tapeta pióra z różowymi kwadratami Tapeta pióra z różowymi kwadratami Tapeta pióra z różowymi kwadratami
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Tapeta pióra z różowymi kwadratami to gratka dla dla każdego fana stylu boho. Klasyczne motywy i kolorystyka utrzymana w tym lubianym dziś stylu dają razem ciekawą dekorację na każdą ścianę. Z łatwością można sobie wyobrazić jak fantastycznie wyglądałaby ściana w mieszkaniu oklejona Tapeta pióra z różowymi kwadratami. Bez względu na to, który z pokoi zechcesz okleić tą piękną tapetą, można być pewnym, że odmieni ona całkowicie aranżację pomieszczenia.Tapeta pióra z różowymi kwadratami to idealny przykład motywu boho na dekoracji ściennej. Ten ciekawy i niezwykle popularny od dłuższego czasu styl dekoracji zawiera w sobie elementy vintage i etniczne. Wspólnie dają piękne wzory, często stosowane na ozdobach ściennych takich jak tapety. Wybierając Tapeta pióra z różowymi kwadratami wniesiesz do swojego domu unikalny styl boho i nadasz mu zupełnie nowy charakter.