Strona główna / Tapety / Kolekcje / Boho
ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta pióra w kolorowej akwareli

autor: zzorik
Tapeta pióra w kolorowej akwareli
Tapeta pióra w kolorowej akwareli
Tapeta pióra w kolorowej akwareli
Tapeta pióra w kolorowej akwareli Tapeta pióra w kolorowej akwareli Tapeta pióra w kolorowej akwareli
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Tapeta pióra w kolorowej akwareli to pomysł na dekorację dla wszystkich fanów stylu boho. Klasyczne motywy i kolory utrzymana w tym lubianym dziś stylu dają razem ciekawą aranżację na każdą ścianę. Z łatwością można sobie wyobrazić jak pięknie wyglądałaby ściana w domu ozdobiona Tapeta pióra w kolorowej akwareli. Bez względu na to, które z pomieszczeń zechcesz okleić tą kolorową tapetą, można być pewnym, że odmieni ona całkowicie wygląd pomieszczenia.Tapeta pióra w kolorowej akwareli to typowy przykład motywu boho na dekoracji ściennej. Ten piękny i niezwykle lubiany od dawna styl aranżacji zawiera w sobie elementy vintage i etniczne. Wspólnie łączą się w fantastyczne wzory, coraz częścej wykorzystywane na ozdobach ściennych typu tapety. Wybierając Tapeta pióra w kolorowej akwareli wniesiesz do swojego domu wyjątkowy styl boho i nadasz mu zupełnie nowy wystrój.