Strona główna / Tapety / Przeznaczenia / Do sypialni
ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta pióra (nie)pióra

autor: Jallo    id motywu: 3325
Tapeta pióra (nie)pióra
Tapeta pióra (nie)pióra
Tapeta pióra (nie)pióra
Tapeta pióra (nie)pióra Tapeta pióra (nie)pióra Tapeta pióra (nie)pióra
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Tapeta pióra (nie)pióra to gratka dla wszystkich fanów stylu boho. Klasyczne wzory i barwy utrzymana w tym lubianym dziś stylu tworzą razem fantastyczna aranżację do każdego pokoju. Z łatwością można sobie wyobrazić jak wyjątkowo wyglądałaby ściana w pokoju udekorowana Tapeta pióra (nie)pióra. Bez względu na to, które z pomieszczeń zechcesz okleić tą piękną tapetą, możesz mieć pewność, że odmieni ona całkowicie wygląd pomieszczenia.Tapeta pióra (nie)pióra to klasyczny przykład motywu boho na dekoracji ściennej. Ten wyjątkowy i niezwykle popularny od dłuższego czasu styl wystroju wnętrz zawiera w sobie elementy vintage i etniczne. Wspólnie tworzą piękne motywy, często stosowane na dekoracjach ściennych typu tapety. Kupując Tapeta pióra (nie)pióra wprowadzisz do swojego pokoju wyjątkowy styl boho i nadasz mu zupełnie nową aranżację.