Strona główna / Tapety / Tematy / Boho
ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta pióra na ciemnym tle

autor: penguin_house
Tapeta pióra na ciemnym tle
Tapeta pióra na ciemnym tle
Tapeta pióra na ciemnym tle
Tapeta pióra na ciemnym tle Tapeta pióra na ciemnym tle Tapeta pióra na ciemnym tle
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Tapeta pióra na ciemnym tle to pomysł na dekorację dla wszystkich fanów stylu boho. Klasyczne wzory i barwy utrzymana w tym chętnie wykorzystywanym dziś stylu dają razem ciekawą dekorację na każdą ścianę. Wystarczy sobie wyobrazić jak wyjątkowo wyglądałaby ściana w domu oklejona Tapeta pióra na ciemnym tle. Bez względu na to, który z pokoi zechcesz okleić tą barwną tapetą, możesz mieć pewność, że odmieni ona całkowicie aranżację pomieszczenia.Tapeta pióra na ciemnym tle to typowy przykład motywu boho na dekoracji ściennej. Ten piękny i niezwykle popularny od dłuższego czasu styl aranżacji zawiera w sobie elementy vintage i etniczne. Wspólnie tworzą fantastyczne motywy, często stosowane na dekoracjach ściennych takich jak tapety. Kupując Tapeta pióra na ciemnym tle wniesiesz do swojego mieszkania unikalny styl boho i nadasz mu zupełnie nowy wystrój.