ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta patchwork w drobne wzorki

autor: psk55    id motywu: 8245
Tapeta patchwork w drobne wzorki
Tapeta patchwork w drobne wzorki
Tapeta patchwork w drobne wzorki
Tapeta patchwork w drobne wzorki Tapeta patchwork w drobne wzorki Tapeta patchwork w drobne wzorki
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55,00 zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w dwóch wariantach strukturalnych: ikona oraz ruta.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Jeżeli szukasz fototapety z motywem geometrycznym, proponujemy wyjątkowy wzór Tapeta patchwork w drobne wzorki. Ten motyw to doskonały pomysł na dekoracje ścian.
Dzięki tapetom z motwem geometrycznym możecie w prosty sposób zwiększyć optycznie wnętrze każdego pokoju. Są więc nie tylko uzupełnieniem wystroju, ale także pełnią określone funkcje. Wybierając tapetę geometryczną Tapeta patchwork w drobne wzorki możecie być pewni pozytywnego odbioru gości i dobrego samopoczucia domowników. Odpowiednio dobrany motyw geometryczny, robi bowiem prawdziwe wrażenie i diametralnie odmienia ściany.Tapeta Tapeta patchwork w drobne wzorki dzięki pięknemu geometrycznemu motywowi, może stać się trafioną dekoracją na każdej ścianie. Niezależnie od przeznaczenia pomieszczenia, wzbogaci jego wystrój i nada mu unikalnego charakteru. Tapeta Tapeta patchwork w drobne wzorki może być naklejona w każdym pomieszczeniu - salonie, sypialni czy w pokoju dziecka. Taki geometryczny motyw będzie również sprawdzał się w przedpokojach i korytarzach, gdzie często jest mało przestrzeni.